En Güzel 5 Sünnet Hediyelikleri

Sünnet düğünlerinize katılan konuklarınızı mutlu etmenin ve onlara sevginizi göstermenin bir diğer yolu da sünnet hediyelikleridir. Genellikle düzenlenen her sünnet düğünlerinde sünnet hediyelikleri tercih edilmektedir. Bu hediyeler ufak ve minik olsa da konuklarınızı mutlu etmeye yetecektir. İşte sizlere sünnet düğününüzde konuklarına hediye edeceğiniz birbirinden güzel 5 sünnet hediyelikleri;

 1. Magnetler: Konuklarınızın dolaplarına yapıştıracağı ve her mutfakta yemek yaparken, dolabı açarken sizleri hatırlayacağı güzel hediye seçeneklerinden biride magnetlerdir. Genellikle sünnet hediyelikleri arasında en çok tercih edilen magnetler konuklarınıza hediye edeceğiniz güzel sünnet hediyeliklerinden biridir. Sünnet magnetlerinde en çok tercih edilen ise sünnet şapkası ve nazar boncuğu olmaktadır.
  sunnet-magnetleri
 2. Porselen Kutular: Konuklarınızın küpe kutusu olarak kullanacağı veya ufak malzemelerini içine koyacağı porselen kutularda konuklarınızın sürekli kullanacağı ve kullandıkça sizleri hatırlayacağı güzel sünnet hediyeliklerinden biridir. Oldukça şık modelleri ile konuklarınızın bir hayli beğeneceği ve masalarının üzerinden ayırmayacağı bu güzel porselen kutuları sizlerde sünnet düğünlerinizde sünnet hediyelikleri olarak kullanabilirsiniz. Üstelik bu kutuya şeker koyarak konuklarınıza şeker ikramında da bulunmuş olursunuz.
  minik-kutular-sunnet
 3. Fidan Bağışı: Hem çevrinizi korumak hem dünyaya ve konuklarınıza kalıcı bir hediye vermek istiyorsanız Fidan güzel bir seçenek olacaktır. Konuklarınıza hediye edeceğiniz bir fidan ile doğaya yüzlerce ağaç kazandırmış olursunuz. Sünnet düğününüzde çevreci duruşunuzu göstermek ve çevreye değer vermek istiyorsanız sünnet hediyeliklerinizi mutlaka fidandan yana kullanmalısınız. Ufak, küçük saksılarda küçük bir fidan bağışı güzel hediyeliklerden biri olacaktır.
  fidan-bagisi
 4. Teknolojik Hediyelik USB: Teknolojinin bir hayli gelişmesi ve teknolojik aletler arasında da birçok insanın ihtiyaç duyduğu teknolojik alet olan USB konuklarınıza güzel bir sünnet hediyesi olacaktır. USB’lerin üzerinde sünnet çocuğunuzun ismini veya nazar boncuğu gibi güzel bir baskı yaparak konuklarınıza her kullandığında sizi hatırlayacağı güzel bir hediye seçeneğidir USB. Dilerseniz de konuklarınıza hediye edeceğiniz USB’lere sünnet çocuğunuzun sünnet kıyafetli fotoğraflarını koyabilir ve konuklarınızın bu fotoğraflara bakıp sünnet düğününüzü unutmamasını sağlayabilirsiniz. Konuklarınıza USB hediye ederek onların işine yarayacak bir hediyede bulunmuş olursunuz.
  usb-hediyelik
 5. Kokulu Taşlar: Konuklarınıza hediye edeceğiniz bir güzel hediyeliklerden biride kokulu taşlardır. Nazar boncuğu ve ya sünnet şapkası modelinde kokulu taşlar güzel bir sünnet hediyeliği olacaktır. Mutlaka evlerin bir köşesinde bulunduracakları bu güzel hediyeliğin etrafa saçtığı koku sizleri hatırlatacaktır.
  kokulu-taslar-sunnet

Bunlar sıklıkla tercih edilen ve bir hayli çok beğenilen sünnet hediyelikleridir bunlar gibi daha birçok hediyelik modelleri görmeniz mümkündür.

En güzel sünnet hediyelikleri sizin olması dileğiyle.

Benzer Yazılar

sunnet-mevlit-tesbihi
sunnet-kurabiye-modelleri
sunnette-ne-dagitilir
sunnet-masasi-susleme
sunnet-magnetleri-fiyatlari
Sünnet Şekerleri ve Hediyeleri
Sünnet Şekerleri Örneği
0 cevaplar

Cevapla


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir