Fenni Sünnetçilerin Devri Bitti

Bir zamanlar hastanelerde ki sünnet cerrahileri yerine tercih edilen sünnetçiler 2013 yılında getirilen bir madde ile sona ermiştir. Eskiden hastanelerin uzak olması ve özel hastanelerde sünnet fiyatları pahalı olmasından sünnetçiler bir hayli sık tercih ediliyordu. Sünnet önemli ameliyatlardan biridir bu tür ameliyatları sıradan insanların sıradan aletleri ile yapmasını istemeyen meclis 2013 yılları arasında getirdiği bir madde ile fenni sünnetçilerin yetkilerini ellerinden almıştır. Fenni sünnetçiler yerine hastanelerde bulunan profesör cerrahlar sünnet ameliyatlarını yapıyorlar artık.
Eskilerde pahalı olan sünnet şimdi oldukça uygun fiyatlara çekilmiştir. Özellikle devlet hastanelerinde yapacağınız bir sünnet sizlere oldukça uygun fiyatlara gelebiliyor hele birde SSK’lıysanız oldukça uygun fiyatlara çocuğunuzu sünnet yaptırabilirsiniz. Devlet hastanelerinde uzman cerrahlar tarafından çocuğunu sağlıklı bir şekilde sünnet ettirebilirsiniz.

Fenni sünnetçiler her ne kadar bitti deseler de hala birkaç yerlerde fenni sünnetçiler bulunmaktadır. Fenni sünnetçilerde çocuğunuzu sünnet yaparlar ama sizlere tavsiyemiz sağlıklı bir sünnet için hastanelerde bulunan uzman cerrahlar tarafından sünnetin yapılmasıdır. Hastanelerde birçok gelişmiş sünnet aletleri ile çocuğunuz daha sağlıklı ve çok canı yanmadan sünnetini olacaktır. Bu şekilde çocuğunuzun sünnetini rahat bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Benzer Yazılar

sunnet-dugunu-dekorasyonu
sunnet-mevlit-tesbihi
sunnet-kulodu-fiyatlari
sunnet-kurabiye-modelleri
sunnet-takimi-fiyatlari
0 cevaplar

Cevapla


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir