sunnet-fiyatlari

Hastanelerde Sünnet Fiyatları

Genellikle insanlarımız çocuğunu sünnet etmeden önce bir fiyat arayışına girerler ve sünnette en çok merak edilen soruda çocuğumu ne kadara sünnet ettirebilirim. Sünnet fiyatları hastaneden hastaneye, günlerden günlere değişmektedir. Özel hastanede pahalıya yapacağınız bir sünneti Devlet hastanesinde daha uygun fiyata yaptırabilirsiniz. Devlet hastanelerinde sünnet fiyatları SSK’lı iseniz daha uyguna gelecektir. Özel hastanelerde sünnet fiyatları ise farklıdır. Her gideceğiniz özel hastane sizlere farklı fiyatlar verirler. Kimi uygun verir kimi yüksek verir bunlar hastaneye göre değişmektedir.
Çocuğunuzun sünnetini uygun fiyatlarda yapmak istiyorsanız sizlere tavsiyemiz Okulların tatil olduğu zamanlar özellikle 3 Ay yani yaz tatili zamanlarından Özel hastaneler, Devlet hastaneleri Sünnette güzel kampanyalar yaparak sizlere sünnet fiyatını daha uyguna getirmektedir. Yarıyıl ve yaz tatilinde yapacağınız bir fiyat ile farklı zamanlarda yapacağınız fiyatlar arasında farklılık gösterilebilir bu nedenle uygun fiyatlarda çocuğunuzu sünnet ettirmek istiyorsanız ve çocuğunuz içinde uygun zaman nedir diye düşünüyorsanız sizlere tavsiyemiz yarıyıl veya yaz tatilidir. Bu şekilde hem sünnetinizi uygun fiyata yaparsınız hem de çocuğunuzun okula gitmemesi gibi dertler yaşamazsınız.  Böyle önemli bir ameliyatta fiyatı dert etmemeniz ve herkesçe tavsiye edilen, güvenilen bir doktor ile çocuğunuzu sünnet ettirmeniz daha uygundur.


Özel Hastanelerde Sünnet Fiyatları

Özel hastanelerde sünnet fiyatları bir hayli farklılık göstermektedir. Sünneti yapacak doktorun Sünnet çocuk cerrahı veya doktorlukta uzmanlaşmış biri doktora yaptırmakla sıradan bir doktora yaptırmak arasında fiyat farkı olabiliyor. Sadece doktordan değil aynı zamanda hastanenin konumuna göre de fiyat farklılıkları olabiliyor. Genellikle Özel hastanelerde sünnet fiyatları ortalama 200 TL – 600 TL arasındadır. Bu fiyatların altında sünnet yapan özel hastanelerde vardır üstünde yapan özel hastanede vardır ama genellikle fiyat ortalaması 200 TL – 600 TL arasındadır.

Devlet Hastanelerinde Sünnet Fiyatları

Devlet hastanelerinde sünnet fiyatları sabittir. Ama SSK,  Bağ-Kur, Yeşil kart sahiplerine sünnet fiyatları daha uygun fiyata gelebiliyor. Genellikle Devlet hastanelerinde sünnet fiyatları 100 – 300 TL Arasındadır.

Fiyat önemli değil önemli olan çocuğunuzun sağlık bir şekilde sünnet olmasıdır.

Bilalpmk

Benzer Yazılar

sunnet-dugunu-dekorasyonu
sunnet-kulodu-fiyatlari
sunnet-straforu