İstanbul’da Sünnet Fotoğrafı Çekilecek Mekanlar

Sünnet düğünlerinin olmazsa olmazlarından biride sünnet fotoğraflarıdır. Düzenlediğiniz sünnet düğününüzü birbirinden güzel fotoğraflar ile unutulmaz kılmak istiyorsanız mutlaka sünnet düğünlerinize bir fotoğrafçı çağırmalısınız. Sünnet düğününüzün baştan sona kadar her anı fotoğraflayıp ve aynı zamanda güzel bir mekanda güzel sünnet fotoğrafların çekmek yıllar geçse de fotoğraflara bakınca o günü unutmayacağınız anlamına gelir. Sünnet çocuğunuzun fotoğraflarını daha bir profesyonel şekilde istiyorsanız onu güzel bir mekanda profesyonel kameracı ile fotoğrafını çektirmelisiniz. İşte sizlere İstanbul’da Sünnet Fotoğrafı Çekilecek Mekanlar nerelerdir söyleyelim;

 1. EMİRGAN KOROSU: Sünnet Çocuğunuzun sünnet resmi doğanın ve yeşilliğin içinde olsun istiyorsanız Sarıyer İstinye bölgesinde bulunan Emirgan Korosu güzel bir seçenek olacaktır. Lalelerin bir hayli fazla sayıda olduğu ve hemen hemen her tarafı çiçekler ile kaplı olan bu mekanda aynı zamanda birde fazla köşklerinde olması fotoğraf çekeceklerin bir hayli ilgisini topluyor. Bunların yanı sıra birde güzel bir şelalesi bulunan Emirgan korosu sünnet fotoğrafı çekeceğiniz güzel mekanlardan biridir. Emirgan korosunda girişte bir tek park ücreti ödersiniz fotoğraf çekmek veya içeriye girmek için ücret ödemezsiniz.
 2. YILDIZ PARKI: İstanbul’un Beşiktaş bölgesinde bulunan Çırağan sarayının hemen karşısında olan Yıldız Parkı sünnet fotoğrafı çekeceğiniz güzel mekanlardan biridir. Yeşilliklerin ve güzel manzara eşliğinde fotoğraflarınız olsun istiyorsanız Yıldız Parkı güzel bir tercih olacaktır. Hemen girişte sizi güzel bir köprü ile karşılayan Yıldız Parkı burada fotoğraf çekiminizi başlatmanızı sağlamaktadır. İçerisinde tarihi köşklerinde bulunması bu güzel mekanı daha da güzel kılıyor. Yıldız parkına Otopark haricinde bir ücret ödemiyorsunuz.
  yildiz-parki-dugun-fotografi
 3. RAHMİ KOÇ MÜZESİ: İstanbul Beyoğlu bölgesinde bulunan Rahmi Koç müzesi içinde eski model birbirinden şık birçok araçların bulunmasından büyük bir ilgi topluyor. Erkek çocukların küçüklükten beri bir hayli çok sevdiği ve ilgi duyduğu araba modellerini Rahmi Koç Müzesinde daha güzelini görebilecek. Müzenin içinde birçok eski ve yeni model arabalar, araba tamirhaneleri, araba maketleri, antika arabalar ve daha birçok eserlerin bulunması güzel sünnet fotoğrafları çekmenizi sağlıyor. Rahmi Koç Müzesine girişler ücretlidir.
  rahmi-koc-muzesi-dugun-fotograf
 4. FENERBAHÇE PARKI: İstanbul Kadıköy bölgesinde bulunan ve denize sıfır olmasından fotoğraf çekeceklerin bir hayli ilgisini toplayan Fenerbahçe Parkı güzel sünnet fotoğrafı çekeceğiniz mekanlardan biridir. Parkın içinde bir çok anıt ağacının ve sakız ağacının bulunması ve parkı daha da güzel kılmaktadır. Parkı güzel kılan bir diğer neden ise Denize sıfır olması. Buraya gelen kişi hem doğanın içinde güzel sünnet fotoğrafı çekebilecek hem de Deniz manzaralı güzel fotoğraflar çekebilecek. Bu parka giriş için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur sadece park ücreti ödeyebilirsiniz.
  fenerbahce-parki-dugun-fotografi
 5. HİDİV KASRI: İstanbul Beykoz bölgesinde bulunan düğün yapacakların gözde mekanlarından biri olan Hidiv Kasrı aynı zamanda düğün fotoğrafçılarının da yoğun ilgisini toplamaktadır. Hem ağaçların doğanın içinde bulunan hem de İstanbul Boğazı manzaralı bu güzel mekanda birbirinden şık ve profesyonel sünnet fotoğrafları çektirebilirsiniz. Hidiv Kasrının yanlarında fotoğraf çekmekte bir ücret istenmezken sarayın içinde fotoğraf çekimlerinde belirli ücretler istenir. Sarayın o güzel odaları ve merdivenleri çekeceğiniz fotoğrafa bir güzellik katacaktır.
  hidiv-kasri-dugun-fotografi

Bu mekanlar günümüzde en çok tercih edilen düğün fotoğrafı çekilecek mekanlardır. İstanbul’da bunlara benzer daha birçok güzel mekanlar bulunmaktadır. Sizlerde böyle güzel mekanlarda sünnet düğünü fotoğrafları çektirerek çektirdiğiniz fotoğrafları bir hayli şık kılabilirsiniz.

Benzer Yazılar

sunnet-kiyafetleri-bebek
sünnet-fotografcisi
0 cevaplar

Cevapla


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir