İstanbul’un Deniz Manzaralı Sünnet Mekanları

Eminiz ki herkes sünnet düğünlerini şöyle güzel deniz manzaralı mekanlarda yapmak ister. Bu sebeple de birçok deniz manzaralı mekanlar aranır ve araştırılır. Sizler eğer İstanbul’da deniz manzaralı mekan arıyorsanız işte sizlere sünnet düğününüzü yapacağınız İstanbul’un deniz manzaralı en güzel ve en gözde mekanları;

 1. PORTEX: İstanbul’un Sarıyer Baltalimanı bölgesinde bulunan ve denize sıfır Boğaz manzaralı bu güzel mekan sünnet düğününüzü yapacağınız en şık ve en gözde mekanlardan biridir. Portex Fatih Sultan Mehmet köprüsünün hemen yanı başında olmasından boğazın harika manzarasını sizlere sunmaktadır. Mekan oldukça büyük bir mekandır hem açık alanı hem de kapalı alanı bulunan bu mekanda kalabalık bir düğün rahatlıkla yapabilirsiniz. Üstelik mekan çalışanları bu işte profesyonel olduğundan sünnet düğününüzde herhangi bir aksilikle karşılaşma oranınızı hemen hemen sıfıra indiriyor.
  portex-baltalimanı
 2. İSTANBUL YILDIZ HİSAR: İstanbul’un Rumelihisarı bölgesinde bulunan İstanbul Yıldız Hisar günümüzde sünnet düğünü başta olmak üzere birçok düğünlerde bir hayli fazla ilgi gören ve sıkça tercih edilen düğün mekanlarından biridir. Mekanın boğaz köprüsünün hemen yanı başında olması ve bir tepenin üzerinde bulunmasından sanki boğaz köprüsünün üstündeymişsiniz gibi sizlere harika duygu yaşatan İstanbul Yıldız Hisar düğün mekanı olarak güzel bir seçenektir.
  yildiz-hisar
 3. ADA BEACH CLUB: 4 bir tarafı denizlerle kaplı olan Heybeliada’nın Camlimanı Koyu’nda yer alan bu mekan denize sıfır ve adanın içinde olmasından bir hayli ilgi topluyor. Sünnet düğününü farklı bir mekanda yapmak isteyenlere güzel bir seçenek olan ve oldukça güzel deniz manzarası bulunan Ada Beach Vlub güzel bir düğün mekanı seçeneğidir. Üstelik konukların Bostancı Sahilinden alıp Heybeliada’ya getirilmesi konuklarınıza güzel bir tekne turu da yaşatmış olursunuz.
  Ada-Beach-Club-
 4. KULELİ YAKAMOZ RESTAURANT: Ben şöyle boğaz manzaralı güzel bir restaurantta sünnet düğünü yapmak istiyorum diyorsanız Kuleli Yakamoz Restaurant sizler için güzel bir seçenektir. Üsküdar Çengelköy’de yer alan bu mekanda hem açık hem de kapalı alanı mevcuttur.
  kuleli-yakamoz-düğün
 5. İSTANBUL YELKEN KULUBÜ: İstanbul Kadıköy’de bulunan denize sıfır bu mekan açık alanında havuz bulunmasından havuzbaşı düğün sevenlerin bir hayli ilgisini çekmektedir. Havuz başında harika deniz manzaralı bu mekanda yapacağınız sünnet düğünü bir hayli güzel geçecektir.
  istanbul-Yelken-Kulubu-dugun

Benzer Yazılar

sunnet-mekanlari
0 cevaplar

Cevapla


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir