palyaco-kiralama-fiyatlari

Sünnet düğünlerinde hem sünnet çocuğunu hem de sünnet düğününe katılan çocuklara eğlenceli oyunlar oynatarak, sosis balonlar vererek, yüzleri boyayarak keyifli dakikalar yaşatacak palyaço hizmeti son zamanlarda sünnet düğünlerinde sıkça tercih edilen ve sünnet düğünü düzenleyenlerin ihtiyaç duyduğu hizmetlerden biridir. Sünnet düğünü organizasyonuna katılan çocuklara sıkıcı bir düğün değil de eğlenceli bir düğün geçirmesini isteyenler mutlaka palyaço kiralama hizmetine başvurmaktadır.

Peki sünnet düğününe bir palyaço kiralasak ne kadar ücret öderiz? Palyaço kiralama fiyatları ne kadardır?

Palyaço kiralama hizmetini organizasyon firmaları da vermektedir. Sünnet düğününüzü yaptığınız organizasyon firmasından palyaço kiralama hizmeti de isteyebilirsiniz. Organizasyon firmalarında Palyaço kiralama fiyatı genellikle 150 TL ve 200 TL arasıdır. Palyaçonun çalışma saatine göre bu fiyatlar değişiklik gösterir.

Ajanslarda da bu fiyat değişiklik göstermiyor ajanslarda bir palyaço kiralamak istiyorsanız orada da fiyatlar 150 TL – 200 TL arasındadır.

Bazı kişiler palyaço hizmeti vermektedir. Palyaço kostüm sahibi olan kişiler ek iş olarak palyaçoluk yapmaktadır bu kişilerde fiyatlar daha uygun oluyor. 70 TL’den başlayan bu fiyatlar 120 TL’ye kadar çıkıyor. Bu tarz palyaço hizmeti veren kişilerden palyaço hizmetini daha uygun fiyata bulabilirsiniz.

Benzer Yazılar

sunnet-dugunu-dekorasyonu
sunnet-kulodu-fiyatlari
sunnet-straforu
0 cevaplar

Cevapla


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir