Sünnet Annesi Kıyafetleri Fiyatları

Sünnet düğününde sünnet çocuğunun şıklığı kadar sünnet annesinin şıklığı da büyük önem kazanmaktadır. Düğünde çocuğunuzdan sonra tüm gözler siz sünnet annesinin üzerine çekilir. Sünnet çocuğunuzun kıyafetini özenle seçtiğiniz gibi sünnet annesi kıyafeti de özenle seçilmelidir. Sünnet anneleri genellikle düğün kıyafeti seçimini abiyelerden yana kullanmaktadırlar. Abiye satan mağazalardan şık bir abiye seçilir sonra o abiye bir terzide tam üstüne göre ayarlanıp sünnet düğününde giyilmektedir. Çocuğunun sünnet düğününe kıyafet arayan annelerin kafasında şu soru işareti oluşuyor acaba sünnet annesi kıyafetleri fiyatları ne kadardır?Bizler sünnet annelerinde oluşan bu soruya cevap bulmak için bazı araştırmalar yaptık ve ortalama bir fiyat çıkardık. Söyleyeceğimiz bu fiyatlar ortalama fiyatlardır çok elit, lüks markalarda daha pahalıya bulabilir veya sıradan markalarda daha uyguna bulabilirsiniz.

Açık Sünnet Annesi Abiye Fiyatları

Sünnet annesinin düğünde giyeceği abiye modelleri ortalama fiyatı 200 TL ile 400 TL arasındadır. Lakin çok teferruatlı, desenli, markalı abiye istediğiniz taktirde bu rakamlar 1000 TL’ye kadar çıkabiliyor.

acik-sunnet-annesi-abiye-fiyatlari

Tesettürlü Sünnet Annesi Abiye FiyatlarıTesettürlü sünnet annesi abiyeleri açık abiyelere göre biraz daha pahalıdır. Tesettürlü sünnet annesi abiye fiyatları 350 TL ile 600 TL arasındadır. Açık abiyede olduğu gibi tesettürlü abiyelerde de desenli, kumaşı farklı ve markalı bir abiye aldığınız taktirde bu fiyatlar 1000 TL’ye kadar çıkabiliyor.

tesetturlu-sunnet-annesi-abiye-fiyatlari

Yukarda belirttiğimiz sünnet annesi kıyafetleri fiyatları ortalama fiyatlardır. Bu fiyatlardan yukarı bulmanızda mümkün aşağı bulmanızda.

Benzer Yazılar

sunnet-takimi-fiyatlari
sunnet-elbise
0 cevaplar

Cevapla


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir