damatlik-markalari

Sünnet Babasının Damatlık Alacağı Kaliteli Damatlık Markaları

Gerek düğünlerde gerekse özel günlerde erkeklerin vazgeçilmez kıyafeti olan damatlık sünnet düğünlerinde de sünnet babasının kıyafet seçiminde mutlaka tercih etmesi gereken elbiselerden biridir. Bir diğer adı Smokin olan damatlık özel günler veya düğünlerde giyilecek en şık ve en kaliteli kıyafetlerden biridir. Özel günler ve düğünlerde sıkça damatlık tercih edilmesinden piyasada birçok damatlık satan firmaların ortaya çıkmasını sağlamıştır. Günümüzde birçok damatlık hizmeti veren firmalar bulunmaktadır. Bunca firmalar arasında kaliteli şık damatlık bulmak zorlaşabiliyor bu yüzde sizlere sünnet düğününüzde giyeceğiniz kaliteli damatlığı bulabileceğiniz popüler damatlık markaları nelerdir bunları söyleyeceğiz.

  1. DS DAMAT: Yüzde yüz yerli kaliteli kumaşlar ile Türkiye’de üretilen damatlıkları sizlere sunan DS Damat birçok damatlık modelleri sunarak aradığınız damatlık modelini rahatlıkla bulmanızı sağlıyor. 2002’den beri damatlık sektöründe hizmet veren DS Damatlık kaliteli üretimi ile hızla büyümeye başlamıştır.
  2. VAKKO: Çok zengin bir koleksiyona sahip olan Vakko’da aradığınız damatlık modellini rahatlıkla bulabileceksiniz. Çok zengin koleksiyona sahip olan Vakko’da yeni damatlık fikirleri de ortaya çıkarabilirsiniz. Profesyonel ekibi ile sizlere her türlü desteği sunacak olan Vakko damatlık marka seçiminizde güzel bir seçenek olabilir.
  3. DAMAT: İsminden de anlaşıldığı gibi damatlık seçeceğiniz kaliteli markalardan biride Damat’tır. 1986 yılında kurulan ve 2012 yılında büyük bir büyümeye geçen Damat büyük bir holding kurarak damatlık sektöründe bir hayli ilerlemiştir. Yerli, yabancı birçok damat modellerini sizlere sunan Damat’ta aradığınız damat modelini rahatlıkla bulabilir ve profesyonel kadrosu ile damatlık rehberliği alabilirsiniz.
  4. KİĞILI: 1969’da ilk mağazasını Beyoğlu’nda açan ve yüzde yüz Türk sermayesi Kiğılı o günden beri sunduğu kaliteli damatlıklar ile hızla büyümeye başlamış ve damatta adından sıkça söz ettirmiştir. Damat seçimi yaparken sizlere Kiğılı mağazalarına bakmanızı da öneriyoruz. Oldukça kaliteli ve şık takım elbiseler mutlaka hoşunuza gidecektir.
  5. BEYMEN: Kaliteli şık modellerde damatlık sunan ve damatlık sektöründe popüler firmalardan biride Beymen’dir. Birbirinden şık ve kaliteli kumaşlar ile üretilmiş damatlık modellerini sizlere sunan Beymen’de kaliteli ve şık bir damatlık elde edebilirsiniz.
  6. SARAR: 1944’ten bu yana yapmış olduğu şık ve yaratıcı damatlık tasarımları ile hızla büyüyen bir firma olan, uzman tasarımcıları ve kaliteli kumaşları ile birbirinden şık damatlık modelleri üreten Sarar mağazalarına da bakmanızı tavsiye ediyoruz.

Sizlerde sünnet düğünlerinizde takım elbise markalarınızı bu kaliteli markalardan yana yapabilirsiniz.

En şık baba siz olmanız dileğiyle.

Benzer Yazılar

sunnet-dugunu-dekorasyonu
sunnet-kulodu-fiyatlari
sunnet-straforu
0 cevaplar

Cevapla


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir