sünnet-sekerii

Sünnet Şekeri

Sünnet düğünlerinde hatıra olması için değişik hediyeler hazırlanmaktadır. Bunlardan biri de sünnet şekerleridir. Farklı modellerde, tasarımlarda çeşit çeşit şekerler hazırlanabilir. Sünnet şekeri o günü konuklarınıza hatırlatan küçük bir hediyedir.

Sünnet şekerleriniz hazırlarken davetli sayınızı baz almanız gerekir. Bu şekerlerden gelen her kişiye verilmesi uygun olandır, fakat bazen her bir çifte bir sünnet şekeri şeklinde de dağıtım yapılabilir.  Sünnet şekerlerinizi bir firma desteği ile hazırlatabilirsiniz. Yada bu güzel şekerleri siz kendinizde hazırlayabilirisiniz. Şekerlerinizi dışarıda hazırlatacaksanız minimum fiyatlar adet başı 1.50 TL’den başlamaktadır. Seçimler, içine konulan çikolata veya şekerlemenin kalitesi ve markası fiyat aralığını belirlemektedir.

Sünnet şekeri siparişlerinizde dikkat edilmesi gereken bazı durumlar söz konusudur. Şekerlerinizi dışarıdan bir firmaya yaptırıyorsanız bizzat gidip istediğiniz modeli seçmeniz gerekir. Sizin için bir numune hazırlamalarınız istemenizi öneririm. Kullanılacak olan materyali, şekeri yada çikolatayı görüp tatmak gerekir. Şekerin üzerine yazılacak isim ve tarih konusunda da dikkat edilmelidir. İsmin yada tarihin yanlış olması can sıkıcı olacaktır. Şekerlerinizin bozulup bayatlaması için sünnet düğünüzden bir hafta önce sizde olması yeterli olacaktır.

Sünnet şekerlerinizi kendiniz yapacaksanız kullanacağınız ürünleri toptan satış yapan dükkanlardan temin edebilirisiniz. Bu dükkanlar size ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ürünleri sağlayacaktır. Hayal edemeyeceğiniz kadar güzel şekerler yapabilirsiniz. Biraz hayal gücünüzü kullanmanız gerekecektir.

Hazırlanacak şekerleri sünnet düğünüzde kullandığınız konsepte uygun şeklide hazırlayabilirisiniz. Deniz konsepti olan bir sünnet düğünü için denizyıldızı, midye kabuğu, küçük yelkenli bibloları kullanabilirsiniz. Bunun dışında çerçeveler, minik çalar saatler, sünnet asası, sünnet şapkası, anahtarlıklar, sünnet çocuğu bibloları gibi birçok ürün seçilebilir.

Şekerlerinizi hazırladınız. Şimdi bunları nasıl sunacaksınız. Birkaç şeklide sunulabilirsiniz. Yapılan hediyelik şekerler masalara herkese bir adet olacak şeklide konabilir. Konuklarınız masalarına oturduklarında hediye şekerlerini alabilirler. İkinci bir sunun konuklarınız gelirken sepetlere hazırlanmış şekerleri bir hostes bayanın dağıtımı ile sunabilirsiniz. Başka bir sunum şeklide düğünün yapıldığı mekanda bir şeker masası hazırlayabilir ve şekerlerinizi buradan da verebilirisiniz.

Sünnet şekerleri son zamanlarda tüm düğünlerin vazgeçilmez hediyesidir. Sünnet düğünüzde sizde şekerlerinizle konuşulabilirsiniz. Şeker gibi bir sünnet organizasyonu dilerim.

Kanatsız Melek

Benzer Yazılar

sunnet-mevlit-tesbihi
sunnet-kurabiye-modelleri
sunnette-ne-dagitilir
sunnet-masasi-susleme
sunnet-magnetleri-fiyatlari
Sünnet Şekerleri ve Hediyeleri
Sünnet Şekerleri Örneği
0 cevaplar

Cevapla


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir