Sünnet Düğününüzü Yapacağınız Sünnet Mekanları

Şehrin göbeğinde ya da hemen kıyısında yer alan birbirinden güzel mekanlar, sünnet düğünlerini unutulmaz organizasyonlara çevirmek için sizleri bekliyor. Sünnet düğünlerinin en önemli faktörlerinden biri olan sünnet mekanları seçiminizi kolaylaştırmak için sizlere birkaç İstanbul’un en gözde sünnet mekanlarından bazılarını sıraladık.

QUBBE İSTANBUL / MASLAK SHERATON

Qubbe İstanbul İstanbul’un en gözde hotellerinden biridir. Hotel’in 26. Katında muhteşem İstanbul manzarasına hakim, şehrin en özel konsept mekanlarından biri. Qubbe; incelikli dekorasyonu, neo oryantal tasarımı ve şık atmosferi ile sünnet düğünleri için şık ve cazip bir mekan.
İletişim Bilgileri: 0212 285 12 12 / www.qubbeistanbul.com

Qubbe-İstanbul

LE PARC DE MARIAGE

Kır mekanları günümüzde bir hayli ilgi duyulan ve düğün, sünnet, nişan gibi organizasyonların daha sık yapıldığı mekanlardan biridir. İşte sizlere İstanbul’da şık bir kır mekanı olan Le Parc De Mariage. Zeytinburnu’nda harika bir bahçeli düğün mekanı Le Parc De Mariage. Sünnet düğün törenleri için hazırlanmış özel menü ve paketleriyle hem büyük hem de küçük konuklara unutulmaz bir sünnet düğünü yaşatmayı vaat ediyoruz.
İletişim Bilgileri: 0212 664 20 00 / www.leparcdemariage.com

LE PARC DE MARIAGE

RİVA’S CLUB

Yeşilliği seviyor musunuz? Yeşil  ve doğa ile iç içe bir mekanda düğününüzü yapmak mı istiyorsunuz ? o zaman sizlere harika bir düğün mekanı olan Riva’s Clubu öneriyoruz. Tamamiyle şehirden uzak, trafik seslerinden uzak sessiz, sakin ve yeşile gömülü bir mekanda bulanan Riva’s Club sünnet ve diğer düğünleriniz için güzel bir seçenek olmaktadır. Açık havada sünnet düğünü yapacaklara cazip bir mekan.
İletişim Bilgileri: 0216 435 55 85 / www.rivaclub.net

rivas club

HARA RESTAURANT

Çocuk konukların eğlenmesi için at gezintileri, palyaço, sihirbaz gösterileri, pamuk şekerci, patlamış mısır ve daha pek çok animasyon ve eğlenceler… Büyükler için lezzetli yemekler, içkiler geç vakitlere kadar müzik, eğlence… Aynı zamanda toplantınızı yaparken çocuklarınız ve aileleriniz çiftlik ortamının zevkini çıkarıyor.
İletişim Bilgileri: 0212 857 80 16

ADİLE SULTAN SARAYI

İstanbul’un en gözde saraylarından biri olan ve İstanbul’un en harika boğaz manzarasını içine alan İstanbul’un gözdesi haline gelen Adile Sultan Sarayı sünnet düğünü veya diğer düğünleriniz için harika mekan seçeneklerinden biridir. Düğün mekanları arasında en sık tercih edilen ve ilgi duyulan mekanlardan biri olan Adile Sultan Sarayında büyüleyici boğaz manzarası eşliğinde harika bir sünnet düğünü yapabilirsiniz.
İletişim Bilgileri: 0216 332 23 33 / www.adilesultan.org

adile-sultan-yalisi

MEYYALİ

İstanbul’un güzel mekanlarından biri olan Emirgan korosunun hemen yanı başında bulunan, şehrin ortasında stresten uzak, yeşillikler içerisinde bir mekan olan Meyyali düğünleriniz için güzle bir mekan seçeneklerinden biridir. Alacart Restoran ve Rose Garden olmak üzere iki bölümden oluşan bu güzel mekanda sizlerde düğününüzü  yapabilirsiniz.

meyyali

Bunlar sadece birkaç sünnet mekanları bunlar gibi bir çok sünnet mekanlarını web sitemizden rahatlıkla bulabilir ve sünnet düğünü yapacak olanlara mekan seçiminde yardımcı olabilirsiniz.

Bilalpmk

 

 

 

Benzer Yazılar

sunnet-mekanlari
0 cevaplar

Cevapla


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir