sunnet-cocugu

Sünnet Düğününde Üzerinde Durmamız Gereken İhtiyaçlar

Sünnet düğünlerinin kaliteli olması ve şık, gösterişli görünmesi için üzerinde durmanız gereken 11 etken bulunmaktadır. Bunlar;

  • Mekan: Çocuğunuzun sünnet düğününü yapacağınız mekan üzerinde durmanız gereken önemli sünnet ihtiyaçlarından biridir. Çocuğunuzun sünnet düğününü şık ve gösterişli mekanlarda olmasını istiyorsanız mekan araştırması yapıp sizlere en uygun sünnet mekanını seçebilirsiniz. Son zamanlarda sünnet düğünlerinde en gözde mekanlar Boğaz manzaralı mekanlar, sahil manzaralı mekanlardır.
  • Sünnet Elbisesi: Sünnet düğününde bir diğer üzerinde durmanız gereken ihtiyaçlardan biri de çocuğunuzun düğünde giyeceği sünnet elbisesidir. Herkes çocuğunun düğünde şık ve kaliteli bir elbise ile çıkmasını ve çok şık görünmesini ister bunu yapmak için sünnet düğününe 2 ay kala sünnet elbisesi arayışına çıkmanız ve kaliteli şık bir elbise bulduktan sonra bir terzi bulup çocuğunuza uygun bir şekilde tasarlamalısınız. Sünnet elbisenin sünnet çocuğuna ne uzun ne bol nede çok dar olmaması lazım.
  • Organizasyon: Sünnet düğününüzün şık ve kaliteli olmasını isteyenlerin üzerinde durması gerekenlerden biride Organizasyon firmalarıdır. Sünnet düğününüzü masadan sandalyeye, süslemeden ikramlara kadar her ihtiyacınızı gideren Organizasyon firmaları sünnet düğünü ihtiyaçlarından biridir. Uzun süredir organizasyon hizmeti veren, Müşterilerinden olumlu puanlar alan ve yaptıkları sünnet organizasyonlarını sizlere referans olarak sunacak bir organizasyon firması ile çalışmanızı tavsiye ediyoruz.
  • Fotoğraf: Sünnet düğününün önemli ihtiyaçlarından olan ve üzerinde durmanız gereken bir diğer ihtiyaçta fotoğrafçıdır. Sünnet düğününüzü unutulmaz kılmaz ve bir anı haline getirmek istiyorsanız mutlaka düğünde bir fotoğrafçı tutup düğününüzün her anını çekmesini istemelisiniz.
  • Davetiye: Sünnet düğününüzde bir diğer üzerinde durmanız gereken ihtiyaç ise sünnet davetiyesidir. İnsanlara düğününüzün şık ve kaliteli bir şekilde olacağını belirtmek için şık ve kaliteli bir sünnet davetiyesi seçmeniz gerekir. Piyasada birçok sünnet davetiyesi hizmeti veren firmalar olduğundan birçok sünnet davetiye modellerini inceleyebilirsiniz.
  • Kuaför: Bir diğer üzerinde durmanız gereken ihtiyaç ise kuafördür. Sünnet çocuğunun saç kesimi ve saç şekli için, Sünnet annesinin saç şekli ve makyajı için, Sünnet babasının saç sakal kesimi ve saç şekli için kaliteli bir kuaför seçmeniz gerekir.
  • Sünnet Şekeri: Sünnet düğününüze katılan konuklara ikramda bulunmak gelenek haline gelmiştir bu nedenle de sünnet düğünlerinde üzerinde durmanız gereken ihtiyaçlardan biride sünnet şekeridir. Birbirinden lezzetli sünnet şekerlerinizi dilerseniz kendiniz dillerseniz de organizasyon firmalarından hazırlatarak konuklarınıza ikramda bulunabilirsiniz.
  • Sünnet Arabası: Eğer sünnet düğününde bir konvoy düzenleyecekseniz üzerinde durmanız gereken bir diğer ihtiyaçta sünnet arabasıdır. Sünnet konvoyunuzda sünnet arabasının farklı şık ve gösterişli olmasını istiyorsanız araba kiralama firmalarına başvurup birbirinden şık ve kaliteli arabalardan herhangi birini sünnet düğününüzde sünnet arabası olarak kullanabilirsiniz.
  • Sünnet Annesi Kıyafeti: Sünnet düğününde sünnet annelerinin üzerinde durması gereken ihtiyaçlardan biride sünnet annesi kıyafetidir. Sünnet çocuğunun şıklığı kadar sünnet annesinin de şık olması gerekir bu nedenle sünnet annelerinin sünnet elbise seçimini yaklaşık sünnete 2 3 ay kala yapmaları gerekir. Şık ve kaliteli bir elbise bulduktan sonrada bir terzi ile anlaşıp elbiseyi kendisine uygun bir şekle getirebilir.
  • Sünnet Babası Kıyafeti: Sünnet düğününde sünnet babalarının üzerinde durması gereken ihtiyaçlardan biride Baba kıyafetidir. Sünnet çocuğunun şıklığı kadar sünnet babasının da şık olması gerekir çünkü sünnet düğününde sünnet çocuğundan sonra sünnet babası ve sünnet annesi dikkat çeker bu sebeple de hem annenin hem de babanın kıyafet seçiminin üzerinde durması gerekir.

Benzer Yazılar

sunnet-dugunu-dekorasyonu
sunnet-kulodu-fiyatlari
sunnet-straforu
0 cevaplar

Cevapla


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir