Sünnet Hazırlıkları Başlansın

Yaz aylarının gelmesi ve okulların kapanmasına az bir süre kala sünnet sezonunun yaklaştığını gösterir. Sünnetlerin sıklıkla yapıldığı zamanlardan biri olan 3 ay tatiline yaklaşık 1 – 2 ay kaldı. Okullar çocukların sünnettin de büyük bir engel oluyordur şimdi okullar 3 ay tatil olunca bu boşluktan faydalanmak isteyen aileler çocuklarını sünnet ettirmektedir.  Bu ayda çocuğunu sünnet edecek aileler şimdiden sünnet ihtiyaç listesi oluşturup sünnet hazırlıklarına başlamalılardır.

Bizlerinde ailelere önerimiz çocuklarının sünnetini 3 ay tatilde yani tam sünnet sezonunda yapmalarıdır. Çünkü bu sezonda çocuğunuzun okul derdi yok rahat bir şekilde evinde oturup dinlenerek sünneti rahat bir şekilde atlatabilir. Aynı zamanda 3 ay tatilden sonra çoğu hastaneler, organizasyon firmaları sünnet kampanyaları oluşturmaktadır. Bu sezona özel kampanyalardan da yararlanarak sünnetinizi daha uygun fiyatlara getirebilirsiniz. Çocuğunuzun sünneti için en uygun zaman nedir? Gibi soru işaretleri var ise kafanızda kesinlikle yaz ayının geldiği okulların tatil olduğu Haziran – Temmuz – Ağustos ayları sünnet için en uygun zamandır.

Yaza bir sünnet düğününüz var ise şimdiden hazırlıklarına başlamalısınız. Çocuğunuzun sünnetini yapacağınız hastaneyi, sünnet düğününü yapacak organizasyon firmasını, sünnet hediyelikleri vb. seçimlerinizi erkenden yapınız.

Sünnet İçin En İyi Yöntem Nedir? yazımızı incelemek için tıklayınız…

Sünnet Ne Kadar Sürede İyileşir? yazımızı incelemek için tıklayınız…

Benzer Yazılar

sunnet-dugunu-dekorasyonu
sunnet-kulodu-fiyatlari
sunnet-straforu
0 cevaplar

Cevapla


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir