sunnet-kulodu-fiyatlari

Sünnet Külodu Fiyatları

Sünnetten sonra çocukların sünnet bölgesinde 1 hatta 2 hafta ağrılar oluşmaktadır. Bu ağrılar yüzünden sünnet çocuğu pantolon, kilot ve pijama gibi kıyafetler giymekte oldukça zorluk çekiyor ve hatta giymemeye başlıyorlar. Sünnet bölgesinin açık kalması halinde de çocuk uyurken sıkıntılar yaşıyor ve hatta sünnet bölgesi çabuk kirleniyor. Böyle bir sorunu ortadan kaldırmak için ise son zamanlarda sünnetten sonra ailelerin sıklıkla tercih ettiği sünnet ürünü ortaya çıktı. Bu ürün sünnet külodudur. Sünnet külodu sünnet bölgesindeki yarayı sağlıklı bir şekilde kapatmaya yönelik yapılmış bir üründür. Sünnet külodunu giyen çocuk rahat hareket etmenin yanı sıra üzerine pantolon, pijama vb. kıyafetleri rahatlıkla üzerine giyebiliyor ve aynı zamanda uyurken battaniyeyi üzerine atıp rahat bir şekilde uyuyabiliyor.

Peki sünnet külodu nerede bulunur ve sünnet külodu fiyatları nedir?

Sünnet külodu nerede bulunur?

Öncelikle internette birçok firma bu ürünün satışını yapmaktadır. Dilediğiniz taktirde internetten sipariş rahatlıkla verebilirsiniz. İnternetten vermek istemediğiniz taktirde ise sünnet malzemeleri ve sünnet kıyafeti satan dükkanlarda rahatlıkla bulabilirsiniz.

Sünnet külodu fiyatları

Standart, normal sünnet külodu fiyatı 10TL’den başlayıp 20 TL’ye kadar gitmektedir. Sizler daha kaliteli ve rahat bir sünnet külodu istediğiniz taktirde bu fiyatlar 25 TL’den başlayıp 50 TL’ye kadar çıkmaktadır.

Benzer Yazılar

sunnet-takimi-fiyatlari
sunnet-elbise
0 cevaplar

Cevapla


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir