Sünnet Masası Örnekleri

Sünnet ihtiyaç listesinde bulunan ihtiyaçlardan biride sünnet masasıdır. Çocuğunuzu sünnet ettirdikten sonra eve getirdiğinizde çocuğun kalacağı yatağı, sünnet odasını süslediğiniz gibi sünnet odasına üzerinde sünnet şekerleri, çikolataları ve sünnet hediyeliklerin bulunduğu sünnet masası da hazırlamanız gerekmektedir. Çocuğunuzu hastanede sünnet edip eve getirdiğinizde geçmiş olsuna gelecek birçok dost, akraba, komşu ve sevdikleriniz olacak onlara sünnet hediyelikleri ve sünnet şekeri ikramında bulunmak istiyorsanız sünnet odasına şık bir sünnet masası kurmanız gerekmektedir. Bu şekilde ziyarete gelen sevdikleriniz ziyaretten sonra masadan sünnet şekeri ve hediyelikleri alabilirler.

Özellikle sünnet düğününü veya sünnet mevlidini evde yapacaksanız muhakkak konuklarınıza hediyelikler veya sünnet şekerleri sunmanız gerekmektedir. Konuklarınıza sunacağınız şekerleri, hediyelikleri sünnet odasında sünnet masası kurarak konuklarınıza sunabilirsiniz.Sizlere birkaç sünnet masası örnekleri gösterelim;

sunnet-masasi

sunnet-masasi-ornekleri

sunnet-masasi-susleme

sunnet-seker-masasi

Sizlerde bu tarz sünnet masası ile sünnet odasına şıklık katabilir ve konuklarınıza hediyelik, şeker ikramında bulunabilirsiniz. En şık sünnet masası sizin olması dileğiyle.

2018 Sünnet fiyatları yazımız için tıklayınız…

Benzer Yazılar

sunnet-mevlit-tesbihi
sunnet-kurabiye-modelleri
sunnette-ne-dagitilir
sunnet-masasi-susleme
sunnet-magnetleri-fiyatlari
Sünnet Şekerleri ve Hediyeleri
Sünnet Şekerleri Örneği
0 cevaplar

Cevapla


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir