sunnet-cocuguna-eglence

Sünnet Sonrası Çocuğa Eğlence

Çocuğunuzu sünnet ettirdikten sonra çocukta sünnet acısından kaynaklanan bazı moral düşüklüğü ve halsiz olurlar. Sünnetin ameliyatlı olup, derinin kesileceğini bilen çocuklar korktuklarından sünnetten hep kaçarlar lakin sünnetin zorunlu olduğunu bildikleri için ne kadar kaçsalar da eninde sonunda aile ve çevre baskısından sünnet olacaklarının da farkındalar. İstemeyerek, ağlayarak, moral bozukluğu, zorla sünnet olan çocuklarda da haliyle moral bozukluğu, psikolojik bir çöküntü oluşuyor. Çocuklarınızın sünnet sonrası çöken bu morallerini düzeltmek ise siz ailenin görevi. Sünnetten sonra çocuğunuzda oluşan kötü sünnet psikolojini atmak için çocuğunuza eğlenceli birkaç aktivite yapınız.

Mesela çocuğunuzu sünnetten sonra bir lunaparka götürüp buradaki tüm eğlenceli araçlara bindirerek çocuğunuzu mutlu edebilir sünneti unutturabilirsiniz. İstanbul’da yaşayanlara çocuğunu sınırsız eğlendireceği güzel bir lunaparkı önerisinde bulunalım. İstanbul’un Eyüp bölgesinde bulunan ve çoğu insanın ilgisini çeken sınırsız eğlencenin yaşandığı Vialand İstanbul’da yaşayanlar için çocuğunu götüreceği harika lunaparklardan biridir.

Parka götürmek yerine aynı zamanda çocuğunuzu yaşadığınız şehrin tarihi, güzel bölgelerine de çocuğunuz gezdirebilirsiniz. Eğer bunların ikisini de yapamıyorsanız çocuğunuzun en çok sevdiği bir şeyi alıp ona hediye ediniz yani çocuğunuza hediyeler alın.

Sünnetten Sonra İstanbul’da Gezilecek Yerler yazımızı incelemek için tıklayınız…
Sünnetten Sonra İstanbul’da Gezilecek Lunaparklar yazımızı incelemek için tıklayınız…
Sünnetten Sonra İstanbul’da Gezilecek Camiler yazımızı incelemek için tıklayınız…

Benzer Yazılar

sunnet-takimi-fiyatlari
sunnet-elbise
0 cevaplar

Cevapla


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir