sunnet-tahti-fiyatlari

Sünnet Tahtı Kiralama Fiyatı

Sünnet düğünlerinde en çok tercih edilen ekipmanların başında sünnet tahtı gelmektedir. Sünnet düğününe özen gösterenler ve sünnet düğünün şık olmasını isteyenler düğünde herkesin gözü çocuğunda olacağından çocuğun oturacağı yeri şık kılmak ister bu sebeple de sünnet tahtına ihtiyaç duyar. Peki Sünnet tahtı nerede bulunur? Sünnet tahtı nerede kiralanır?

Sünnet tahtını eğer sünnet düğününüz için bir organizasyon firması tuttuysanız onlar size sunacaktır ama bir düğün mekanında yapıyorsanız çoğu düğün mekanları sünnet tahtı sunmuyor. Bu durumda da organizasyon firmalarına ulaşıp sünnet tahtı kiralama hizmetinden yararlanmanız gerekecektir. Günümüzde çoğu organizasyon firması sünnet düğünlerinde sünnet tahtının sıklıkla tercih edilmesinde birçok sünnet tahtı modeli sunmaktadır. Aradığınız sünnet tahtını organizasyon firmalarında rahatlıkla bulmanız mümkündür.

Peki sünnet tahtı kiralama fiyatı ne kadardır?

Organizasyonlarda sünnet tahtı kiralama fiyatı tekli, ikili tahta göre değişmektedir. Tekli sünnet taht kiralama fiyatı kaliteli bir şey isterseniz 200 TL’den başlayım 400 TL’ye kadar çıkmaktadır fiyatları. Sıradan bir Tekli taht istediğiniz taktirde ise bu fiyat 100 TL ile 200 TL arasındadır. İki çocuğunuzu sünnet ettiğiniz taktirde ikili sünnet tahtına ihtiyaç duyarsınız. İkili sünnet tahtı fiyatı ise 300 TL’den başlayıp 500 TL’ye kadar gitmektedir.

Benzer Yazılar

sunnet-dugunu-dekorasyonu
sunnet-kulodu-fiyatlari
sunnet-straforu
0 cevaplar

Cevapla


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir