Sünnet Tahtı Ve Sünnet Tahtı Modelleri

Son yıllarda düzenlenen sünnet düğünlerinde bir hayli sık tercih edilen ve sünnet düğünlerinin nerdeyse olmazsa olmaz ekipmanlarından biri olan Sünnet tahtları sünnet düğününüzde dikkat çekmek ve çocuğunuzu şık bir yerde oturmasınız sağlamak için oldukça güzel bir alternatif. Birbirinden şık birçok taht modelleri ve çeşitleri ile sizlerde sünnet düğününüzü şık ve gösterişli kılabilirsiniz. Sünnet tahtını nerden bulurum gibi bir soruya kapılıyorsanız bu soruyu sizlere şöyle cevaplayalım: Sünnet tahtını genellikle organizasyon firmaları kiralamaya verirler eğer sünnet düğününüzü bir organizasyon firmasına yaptırıyorsanız o organizasyon firmasında Sünnet tahtını bulabilirsiniz eğer sünnet düğününüzü bir organizasyon firması ile yapmıyorsanız ve sünnet tahtı ihtiyacınız var ise bir organizasyon firmasına başvurarak bu ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Sizlere Organizasyon firmalarının sunmuş olduğu birkaç sünnet tahtı çeşitlerini gösterelim:

 1. İkili Taht Kırmızı: Kırmızı renkte olan ve iki kişinin rahatlıkla oturabileceği taht çeşitlerinden biridir. Eğer iki çocuğunuzu sünnet ettiyseniz ikisinin oturması için güzel bir seçenektir.
  sunnet-tahtı-modelleri
 2. İkili Beyaz Taht: Beyaz renkte olan ve üzerinde Osmanlı turası baskılı olan şık bir tasarıma sahip olan bu tahta sünnet düğünlerinde iki çocuk rahatlıkla oturabilir.
  sunnet-tahtı
 3. Mor Sünnet Tahtı: Yalnızca bir çocuğun oturabileceği şık gösterişli mor renklerden yapılmış tahtlardan biridir.
  sunnet-koltugu
 4. Kırmızı Tekli Taht: Sünnet tahtları arasında en çok kullanılan taht çeşidi olan ve oldukça şık, kaliteli, gösterişli bir görünüme sahip kırmızı altın renkle karışık tahtlardan biridir. Tekli taht arayanlar için güzel bir seçenektir.
  sunnet-tahtı-cesitleri
 5. Beyaz Tekli Taht: Şık bir tasarıma sahip olunan ve tekli taht arayanlar için güzel taht çeşitlerinden biri olan beyaz tekli taht sünnet düğünlerinizde taht ihtiyacınızı karşılayabilir.
  Ferforje-Taht-Kiralik
 6. Kubbeli Taht: Oldukça şık bir tasarıma sahip olunan kubbelli tahtta sünnet düğünlerinizde kullanmanız için uygundur.
  Kubbeli-Taht-Kiralik

Bunlar sadece bir kaçı piyasada birçok taht çeşitleri ve taht modelleri bulabilir ve sünnet düğününüzde şık bir görüntü sunmak için kiralayabilirsiniz.

En Güzel Sünnet Düğünü Sizin Olması Dileğiyle….

bilalpmk

Benzer Yazılar

sunnet-dugunu-dekorasyonu
sunnet-kulodu-fiyatlari
sunnet-straforu
0 cevaplar

Cevapla


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir