Sünnet Düğünleri Nerelerde Yapılır?

Yaz aylarının gelmesi ve okulların kapanması sünnet aylarının başlangıcıdır. Bu aylarda birçok sünnet düğünleri ile karşılaşmamız oldukça mümkündür çünkü şuan tam sünnet sezonudur. Sizin de bir sünnet düğününüz var ise ve bu düğünü nerede yapmalıyım gibi soru işaretleri var ise işte sizlere sünnet düğünü nerede yapılır cevabı:

 1. Kır Mekanları: Sünnet düğününü yeşil bir alanda açık bir havada yapmak istiyorsanız kır mekanı sizler için güzel bir seçenek olacaktır. Kır mekanları genellikle güzel bir manzara eşliğinde doğanın içinde olur sizlerde doğanın içinde açık bir alanda sünnet düğününüzü yapmak istiyorsanız seçmeniz gereken mekan kır mekanlarıdır. Birçok kır düğün mekanları bulunmaktadır dilerseniz bunlardan faydalanabilir dilerseniz de yeşil güzel bir alana organizasyon firmasının yardımını alarak kendi kır mekanınızı kendiniz oluşturabilirsiniz.
  kir-mekanlari
 2. Saraylar: Sünnet düğününü büyük ve lüks bir mekanda yapmak isteyenler için önerimiz saraylardır. Saraylar oldukça büyük, kaliteli mekanlardır. İstanbul’da düğünlerde sıklıkla tercih edilen saraylar olan Hidiv Kasrı ve Adile Sultan Yalı güzel saray örneklerinden bir kaçıdır. Sizlerde sünnet düğününüzü büyük kaliteli şık bir mekanda yapmak istiyorsanız Saraylar güzel bir seçenek olacaktır.
 3. Restaurantlar: Restaurantlarda sünnet düğünü yapacağınız mekanlardan biridir. Özellikle sahil kenarlarında bulunan restaurantlar sahil kenarında düğün yapmak isteyenler için güzel bir seçenek oluyor. Sahil kenarlarında veya kaliteli bir restaurantta düğün yapmak istiyorsanız seçeceğiniz sünnet mekanı restaurant olmalıdır.
 4. Oteller: Günümüzde birçok bölgede bulunan birbirinden şık oteller göz kamaştırıyor. Bu nedenle de çoğu insanlar düğünlerini bu otellerde yapmak istiyor. Hilton Garden Inn gibi büyük ve şık otellerde yapacağınız sünnet düğünü oldukça kaliteli ve şık geçecektir.
  otel
 5. Tekneler: Sünnet çocuğunuzun düğününe önem veriyorsanız ve ona harika bir sünnet düğünü yaşatmak istiyorsanız mutlaka sünnet düğününüzü teknelerde yapmalısınız. Denizin ortasında denizin harika sesi eşliğinde güzel bir teknede düğün yapmak oldukça güzel olacaktır. Sizlerde böyle bir şey istiyorsanız düğününüzü şık bir teknede deniz eşliğinde yapmak istiyorsanız seçmeniz gereken mekan teknelerdir.
  tekneler
 6. Sosyal Tesisler: İstanbul belediyesinin sunmuş olduğu birbirinden güzel şık sosyal tesisler oldukça göz kamaştırıyor. Böyle şık bir mekanda düğün yapmak oldukça kaliteli olacaktır. Sünnet düğününüzde mekan seçiminizde Belediyenin sunmuş olduğu sosyal tesislere de bakmanızı tavsiye ederiz.
 7. Düğün Salonları: Günümüzde düğünlerde en çok tercih edilen mekan olan ve hemen hemen her bölgeden bulunan düğün salonları da sünnet mekanları için güzel bir seçenektir. Birçok düğün salonları olmasından sizlere bunları gezmenizi ve en şık olan düğün salonunda sünnet düğününüzü yapmanızı tavsiye ediyoruz.
  mekan

Web sitemizde mekan kategorisine tıklayarak sünnet mekanı sunan firmaları da aynı zamanda görebilirsiniz.

Bilalpmk

Benzer Yazılar

sunnet-mekanlari
0 cevaplar

Cevapla


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir