sunnet-arabasi-susleme-fiyatlari

Sünnet Arabası Süsleme Fiyatları

Sünnet düğünlerinin olmazsa olmaz geleneklerinden biride sünnet konvoyudur. Sünnet konvoyu Sünnet çocuğunun bindiği sünnet arabasının önde gittiği ve arkasında da düğüne katılan tüm konukların araçlarının korna eşliğinde ilerlediği etkinliklerden biridir. Günümüzde düzenlenen hemen hemen her sünnet düğününde sünnet konvoyu yapılmaktadır bu sebeple sünnet düğünü yapacak aileler sünnet konvoyu için gerekli olan malzemeleri de ihtiyaç listesine ekler. Sünnet konvoyunda olmazsa olmaz ihtiyaçlarda biride sünnet arabasının süslenmesi.

Bilirsiniz konvoyun en önlerinde giden ve sünnet çocuğunun da içinde bulunduğu araç şık, kaliteli ve dikkat çekici olmalıdır. Bu sebeple de sünnet arabası seçildikten sonra araç güzel bir düğün arabası süslemecisine götürülür ve şık bir şekilde süslemesi yapılır. Sünnet düğünü ihtiyaç listesi yaptıysanız listeye araba süslemesini eklemeyi unutmayın sakın. Peki sünnet arabası süsleme fiyatları nedir? Sünnet arabası ne kadara süslenir? Bunun cevabını verelim;

Sünnet arabası süsleme fiyatları 80 TL ile 150 TL arası oluyor. Bu süsleme balonlar, tüller ve maşallah, oldu da bitti maşallah, azcık ucundan gibi yazılardan yapılmaktadır. Çiçeklerden daha kaliteli ve daha şık bir şey yapmaya kaldığınızda ise bu fiyat 300 TL’ye kadar çıkabiliyor.

Benzer Yazılar

sunnet-arabasi-susleme-fiyatlari
sunnet-arabasi
sunnet-arabasi
sunnet-konvoyu
0 cevaplar

Cevapla


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir