belediyelerde-sunnet

Belediyelerde Geleneksel Sünnet

Çoğu belediyeler sosyal belediyelik anlayışı ile 1 yaş ve üzeri erkek çocuklara geleneksel sünnet hizmeti adında ücretsiz sünnet imkanı sağlamaktadır. Çoğu belediyeler bu geleneği her yıl gerçekleştirmektedir. Bu gelenek kapsamında maddi imkanları olmayan aileler çocuklarına farz kılınmış sünneti ücretsiz bir şekilde yapabileceklerdir. Belediyelerin sunmuş olduğu bu gelenek genellikle okulların tatil olduğu zamanlarda yapılmaktadır. Sıklıkla 3 ay tatilde yapılmaktadır.

Belediyeler çocukları ücretsiz bir şekilde sünnet ettikten sonra birde çocuklara keyif alacağı, eğlenceli vakitler geçireceği güzel bir organizasyonda düzenlemektedirler. Çocuklarınızı ücretsiz sünnet ettiğiniz gibi sünnet eğlencesini de belediye sayesinde ücretsiz bir şekilde yapıyorsunuz. Bu organizasyonda çocuklara ikramlar, fotoğraf çekimleri ve eğlenceli vakitler geçirmesini sağlayacak hizmetler sunulur.

Bu gelenekten sizlerde faydalanmak istiyorsanız yapmanız gereken yaşadığınız semtin belediyesine gidip müracaat etmeniz. Belediye sizlerden birkaç belge vb. isteklerde bulunacaktır bu istekleri karşıladığınız taktirde sizlerde belediyenin sunmuş olduğu geleneksel sünnet kampanyasına rahatlıkla katılabilirsiniz.

Benzer Yazılar

sunnet-takimi-fiyatlari
sunnet-elbise
0 cevaplar

Cevapla


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir