Sünnet Elbisesi Seçerken Dikkat edilmesi Gerekenler

Sünnet düğünlerinde sünnet ailesinin zor seçimlerinden biride çocuğunun sünnette giyeceği sünnet elbisesidir. Sünnet düğününde oğlunuzu sünnet çocuğu olduğunu belli etmede önemli bir rol oynayan sünnet elbisesini sünnet babası ve annesi güzel seçmeli. Düğünde herkesin gözü çocuğunuzda olacak bu sebeple de seçeceğiniz sünnet elbisesi kaliteli, şık ve gösterişli olması gerekir. İşte sizlere sünnet elbisesi seçerken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir bunları söyleyelim;

  • Sadece 1 modele bağlı kalmayın beğendiğiniz modeli aklınızda bulundurarak farklı mağazaları gezerek farklı modelleri inceleyiniz.
  • Sünnet elbisesini iyice detaylı bir şekilde inceleyiniz zarar görmüş defolu ürün olabilir.
  • Sünnet elbisesini seçerken mutlaka yanınızda sünnet olacak çocuğunuzu bulundurunuz.
  • Sünnet Elbisesi çocuğu rahatsız edecek kumaş türünden olmamalı.
  • Sünnet elbisesi çocuğu çok sıkmamalı, rahat hareket edeceği bir elbise olmalı.
  • Sünnet Elbisesi çocuğa ne küçük ne de büyük gelmemeli.

Bu maddeleri dikkat ederek sünnet elbisesini seçmelisiniz. Ama sizlere en büyük tavsiyemiz beğendiğiniz çocuğunuza uygun gördüğünüz sünnet elbisesini  ve çocuğunuzu alıp bir usta bir terziye giderek sünnet elbisesinin çocuğunuza göre ayarlatmanız daha mantıklıdır. Usta bir terzi beğendiğiniz sünnet elbisesini çocuğunuza tam oturacak şekilde hazırlayıp sizlere sunar. Sizlerde bu elbiseyi sünnet düğünü zamanı çocuğunuza giydirerek oğlunuzun düğüne şık bir elbise ile çıkmasını sağlayabilirsiniz.

En şık sünnet çocuğu sizin çocuğunuz olması dileğiyle.

Benzer Yazılar

sunnet-dugunu-dekorasyonu
sunnet-kulodu-fiyatlari
sunnet-straforu
0 cevaplar

Cevapla


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir