sunnet-fotografsici

Sünnet Elbisesi Fiyatları

Bilirsiniz ki sünnet düğünlerinin önemli ihtiyaçlarından biride sünnet çocuğunun giyeceği sünnet elbisesidir. Sünnet çocuğunun şıklığı ve gösterişliliği için büyük bir rol oynayarak sünnet elbisesi özenle ve dikkatlice seçilmesi gerekir. Niye özenle ve dikkatlice seçmelisiniz? Çünkü sünnet düğünlerinde herkesin gözü sünnet çocuğunda olacak bu sebeple çocuğun şık bir sünnet elbisesi giymesi ve bu şekilde konukların karşısına çıkması gerekir.  Peki büyük şehirlerde sünnet elbisesi fiyatları nelerdir bunlara bir bakalım;

Sünnet elbisesi fiyatları İstanbul:  İstanbul’da sünnet elbisesi fiyatları sandığımız kadar pahalı değildir. Normal standart sünnet elbiseleri 75 TL ile 150 TL arası. Şehzade, Padişah kostümü tarzı sünnet elbiseleri de 250 TL’den başlayarak 500 TL’ye kadar çıkabiliyor.

Sünnet elbisesi fiyatları Ankara: Ankara’daki sünnet elbise fiyatları İstanbul’dakine göre biraz pahalı kalıyor. Ankara’da normal sünnet elbisesi fiyatları 85 TL’den başlıyor ve 200 TL’ye kadar çıkıyor. Ama şehzade, padişah kostümlü kaliteli sünnet elbiselerini isterseniz bunların fiyatları da 325 TL’den başlayarak 750 TL’ye kadar çıkıyor.

Sünnet elbisesi fiyatları İzmir: İzmir’de sünnet elbisesi fiyatları hemen hemen Ankara ile aynıdır. İzmir’de de normal sünnet kıyafetleri 80 TL ‘den başlayarak 200 TL’ye kadar çıkarken Padişahlı, şehzadeli özel sünnet elbiseleri 335 TL ‘den başlayarak 750 TL’ye kadar çıkmaktadır.

Türkiye’deki büyük şehirlerde ki sünnet elbisesi fiyatları bu şekildedir. Diğer şehirlerde de ortalama fiyat budur. Fiyatlar hemen hemen birbirlerine yakındır.

Benzer Yazılar

sunnet-takimi-fiyatlari
sunnet-elbise
0 cevaplar

Cevapla


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir