Sünnet Davetiyesi Fiyatları

Sünnet düğününüzde ilk karşılamanız gereken önemli ihtiyaçlarından biride sünnet davetiyesidir. Konuklarınıza ilk vereceğiniz sünnet davetiyesinin şık ve kaliteli olmasına özen gösteririz. Piyasada birçok düğün davetiyesi hizmeti veren firmalar bulunmaktadır. Bu sebeple de birçok sünnet davetiye modelleri kaşınıza çıkabilir ve bu şekilde aradığınız sünnet davetiyesini rahatlıkla bulmanız mümkündür. Sünnet davetiyesi yapacakların aklında oluşan sorulardan biride sünnet davetiyesi fiyatları nelerdir? Sünnet davetiyesinin her ne kadar modeli güzel olsa da fiyatı da insanların dikkatini çekmektedir. Peki sünnet davetiyesi fiyatları nelerdir bunun hakkında biraz bilgi verelim;

sunnet-davetiyesi-normal

Normal, Klasik Sünnet Davetiyesi Fiyatları: Normal sünnet davetiyesi fiyatları 0,5 – 1 TL’den başlarlar. Lakin davetiyenin tasarımı, davetiyenin kağıdı ve baskısına göre bu fiyat değişiklik gösterebilir.

sise-sunnet-davetiyesi

Şişe Sünnet Davetiyesi Fiyatları:  Son zamanlarda düğünlerde sıkça tercih edilen düğün davetiyesi modellerinden biridir şişe davetiye. Şık bir şişenin içine konulan kağıt parçası farklı ve güzel bir düğün davetiyesi olacaktır. Şişe sünnet davetiyesi fiyatları 4,5 TL’den başlayarak 9 TL’ye gitmektedir. Şişenin içine süsle malzemeler koymak, şişeyi süslemek, içine konulan kağıda  ve kutusuna göre bu fiyat değişiyor.

ayrac-sunnet-davetiyesi

Kitap Ayracı Sünnet Davetiyesi Fiyatları:  Sık kullanılan sünnet davetiyelerinden biride kitap ayraçlı sünnet davetiyeleridir. Bunların 2 ve 4 renk olmak üzere baskı çeşidi vardır. 2 renk baskının fiyatları 3 TL – 4 TL arası olurken 4 renkli baskının ücreti 4 TL – 5 TL arasıdır.

resimli-sunnet-davetiyesi

Resimli Sünnet Davetiyesi Fiyatları: Sünnet düğünlerinde sıklıkla kullanılan sünnet davetiyesi modellerinden biride resimli sünnet davetiyesidir. Resimli sünnet davetiyesi fiyatları da fotoğrafın kalitesine, kağıdın türüne, davetiyenin modeline göre değişiklik gösterse de ortalama fiyatı 1 TL – 5 TL arasıdır.

USB – CD Sünnet Davetiyesi Fiyatları: Sünnet düğününde teknolojik davetiyelerden yararlanmak isteyenler için güzel bir seçenek olsa da fiyatları oldukça yüksektir. CD’li düğün davetiyesi  200 kişilik 500 Tl’den başlarken USB’li davetiyelerde 200 kişilik fiyatı 800 – 1000 TL arasında değişmektedir.

Benzer Yazılar

sunnet-takimi-fiyatlari
sunnet-elbise
0 cevaplar

Cevapla


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir