sunnet-kolonyasi-ve-fiyatlari

Sünnet Kolonyası ve Sünnet Kolonyası Fiyatları

Sizlerde sünnet düğünlerinize katılan konuklarınıza ne hediye edeceğinizden kararsız mısınız? Acaba konuklarıma ne hediye etsem? Diye kafalarında soru işaretleri olanlara güzel bir önerimiz var.

Biliyorsunuz sünnetlerde konuklara hediye dağıtma bir gelenek haline gelmiştir bu sebeple dee günümüzde sünnet düğünü yapanlar ihtiyaç listesine mutlaka sünnette konuklara dağıtılacak sünnet hediyeliklerini eklemektedir. Bugün sizlere sünnet düğünlerinizde konuklarınıza hediyede bulunacağınız güzel bir ürün fikri sizlere sunuyoruz. Bu ürün sünnet kolonyasıdır.
Şık cam şişelerin içlerine güzel kokulu mavi renkli kolonyanın konulduğu sünnet kolonyası güzel bir sünnet hediyelik çeşidi oluyor. Kurdele, nazar boncuğu, tül vb. süsleme ekipmanları ile süslenmiş şişelerin içine konulan güzel kokulu mavi renkli kolonya hem şık hem de kaliteli bir hediyelik oluyor.

Peki sünnet kolonyası fiyatları ne kadar? Sünnet kolonyası fiyatı nedir?

Sünnet kolonyası tek bir adet fiyatı 2 TL ile 4 TL arasında oluşmaktadır. Lakin genellikle 25, 50, 100 olmak üzere toplu satış yaparlar toplu sünnet kolonyası fiyatları ise şöyledir;

  • 25 Adet sünnet kolonyası fiyatı: 60 TL – 80 TL
  • 50 Adet sünnet kolonyası fiyatı: 100 TL – 150 TL
  • 100 Adet Sünnet kolonyası fiyatı: 250 TL – 300 TL

Arasında oluşmaktadır. Bu fiyatlar şişenin büyüklüğü, süslemenin daha şık olması ve parfümün markasına göre değişiklik gösterse de ortalama fiyat bunlardır.

Benzer Yazılar

sunnet-dugunu-dekorasyonu
sunnet-kulodu-fiyatlari
sunnet-straforu
0 cevaplar

Cevapla


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir