Sünnet Tesbihleri

Sünnet tesbihleri, sünnet düğünlerinde veya sünnet mevlütlerinde konuklara hediyelik olarak sunulan ürünlerden biridir. Son zamanlarda çıkan kokulu tesbihler şuan günümüzde sünnet mevlütlerinde konuklara en çok hediyelik olarak sunulan üründür. Biliyorsunuz gerek düğün gerek te mevlüt olsun konuklara muhakkak hediyeler sunulmaktadır. Sizlerde eğer sünnet düğünü veya sünnet mevlüdünde konuklarınıza ufak bir hediyede bulunup onların yüzlerini güldürmek istiyorsanız sünnet teşbihleri güzel bir seçenek olacaktır.

Sünnet tesbihleri, sünnet çocuğunun isminin yazıldığı şık bir kutuya konulup, kutunun üzeri tül veya kurdele ile süslendikten sonra konuklara hediye edilir. Tesbihin rengi ise sünnetin sembol renklerinden mavi renk olmaktadır.

Şimdi sizlere birkaç sünnet düğünlerinde konuklara hediye edilen sünnet tesbihleri örnekleri göstereceğiz. Sizlerde bu örnekleri inceleyerek sünnet mevlüdü veya sünnet düğününüzde konuklara sunacağınız hediyelikler ile ilgili fikirler ortaya koyabilirsiniz.

Sünnet Tesbihleri Örnekleri

sunnet-tesbihi

sunnet-tesbihleri-ornekleri

sunnet-tesbih-modelleri

Yukarıda belirttiğimiz sünnet teşbihlerini sünnet malzemeleri veya nikah şekeri hizmeti veren firmalarda rahatlıkla bulmanız mümkündür.

Benzer Yazılar

sunnet-dugunu-dekorasyonu
sunnet-kulodu-fiyatlari
sunnet-straforu
0 cevaplar

Cevapla


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir