sunnet-biblolari-ve-fiyatlari

Sünnet Bibloları ve Fiyatları

Sünnet düğünlerinizde konuklarınıza hediyede bulacağınız sünnet hediyeliklerinden biride sünnet biblolarıdır. Sünnete özel tasarlanmış olan biblolar masa, raf, sehpa vb. ürünlerin üzerine konulmaktadır. Tamamiyle dekorasyon, süsleme amaçlı olan biblolar Sünnet düğünü ve sünnet mevlüdünüz de konuklarınıza sünnet hediyelikleri sunmak isteyenlere güzel bir seçenek olmaktadır. Sünnette konukları eli boş bırakmak olmak onlara küçük hediyeliklerde bulununuz. Zaten günümüzde sünnet düğünleri veya sünnet mevlüdlerinde konuklara hediyeliklerde bulunmak gelenek haline gelmiştir. Sizlerde düzenleyeceğiniz sünnet düğünü veya sünnet mevlüdünde bu geleneği atlamayınız. Oluşturmuş olduğunuz ihtiyaç listesine konuklarınıza dağıtacağınız sünnet hediyeliklerini eklemeyi unutmayınız.

Peki sünnet hediyeliklerinden biri olan sünnet bibloları nerede bulunur? Ve sünnet bibloları fiyatları nedir?

Sünnet biblolarını sünnet malzemeleri satan firmalardan veya düğün şekerleri hizmeti veren firmalarda rahatlıkla bulabilirsiniz. Sünnet bibloları fiyatları ise 1 adeti 1,5TL ile 4 TL arasındadır. Genelde sünnet bibloları toplu satılmaktadır. Sizlere tavsiyemizde toplu bir şekilde almanız daha uygun fiyatlara gelmektedir.

Sizlerde düzenleyeceğiniz sünnet düğünü veya sünnet mevlüdlerinizde konuklarınıza sünnet bibloları hediyeliğinde rahatlıkla bulunabilirsiniz.

Benzer Yazılar

sunnet-dugunu-dekorasyonu
sunnet-mevlit-tesbihi
sunnet-kulodu-fiyatlari
sunnet-kurabiye-modelleri
0 cevaplar

Cevapla


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir