sunnet-yatagi-susleme-fiyatlari

Sünnet Yatağı Süsleme Fiyatları

Sünnet yatağı süslemesi hemen hemen yapılan her sünnet düğününde başvurulan süsleme çeşitlerinden biridir. Bir gelenek haline gelen sünnet yatağı süslemesi sünnet olan çocuğun sünnet düğününe kadar dinlendiği, yattığı, uyuduğu yatağın süslenmesidir. Çocuğunuzu düğünden önce erken ziyaret edip geçmiş olsun dileklerinde bulunmak isteyen akrabalarınız, sevdikleriniz olacaktır evinize geldiği zaman onlara şık bir ortam sunmak için sünnet yatağı süsleme hizmetine başvurmalısınız. Evde sünnet düğünü, sünnet mevlidi yapacaklar konuklara şık bir ortam sunmak için sünnet yatağı süslemesi yapmalıdır muhakkak.

Peki Sünnet yatağı süsleme fiyatları nedir? Sünnet yatağı süsleme fiyatları ne kadar? Sizlere bu soruların cevabını verelim;Standart bir yatak süslemesi yapsanız cibinlik, tül süslemesi ve birkaç sünnet süsleri ile birlikte 100 TL’ye yapmanız mümkündür. Lakin sizler profesyonel bir süsleme yapmak istiyorsanız kaliteli cibinlik modelleri, uçan balonlar, yerlere balonlar, yatağa nazar boncuğu süslemesi, yatağa oldu da bitti maşallah yazısı, garland süslemesi ve daha birkaç sünnet süsleri ile profesyonel bir yatak süslemesinin fiyatı da 200 TL ve 250 TL arasıdır.

Çocuğunuzun hayatında bir kez yaşayacağı bu özel günde masraftan kaçmamanızı şık, kaliteli bir süsleme yapmanızı tavsiye ediyoruz.
En şık sünnet yatağı sizin olması dileğiyle.

Benzer Yazılar

sunnet-takimi-fiyatlari
sunnet-elbise
0 cevaplar

Cevapla


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir