sunnet-mevlit-tesbihi

Sünnet Mevlüt Tesbihi Fiyatları

Sünnet mevlütlerinde dağıtacağınız güzel hediyeliklerden biride mevlüt tesbihidir. Sadece sünnet mevlütlerinde değil yapacağınız diğer mevlütlerde de konuklarınıza hediyede bulunacağınız güzel üründen biridir tesbih. Bildiğimiz üzere günümüzde düzenlenen mevlütlerde konukları eli boş göndermek olmuyor muhakkak konuklara hediyeler sunulmaktadır. Bu sebeple de günümüzde mevlütlerde konuklara hediyelik ürün dağıtma neredeyse bir gelenek haline gelmiştir sizlerde düzenleyeceğiniz sünnet mevlüdünde ihtiyaç listenize mevlüt hediyelikleri eklemelisiniz.

İlk başta da belirttiğim gibi sünnet mevlütlerinde konuklarınıza dağıtacağınız güzel hediye seçeneklerinden biridir tesbih. Özellikle kokulu teşbihler son zamanda mevlütlerde sıklıkla tercih edilmeye başladı.

Peki sünnet mevlüt tesbihi nerede bulunur? Sünnet mevlüt tesbihi fiyatları nedir?

Sünnet mevlüt tesbihi, düğün hediyelikleri satan firmalarda veya internet ortamında rahatlıkla bulabilirsiniz.

Sünnet mevlüt tesbihi fiyatları ise 1 adeti 1TL  – 3 TL arasında olmaktadır. Genellikle toplu satış yapılmaktadır. Toplu satışlarda tesbihler daha uygun fiyata gelebiliyor.

Sünnet mevlüt teşbihlerin hazırlanması 1-2 gün almaktadır bu sebeple sizler eğer sünnet mevlüdünüzde konuklara tesbih hediyesinde bulunacaksanız erkenden sipariş vermeniz gerekmektedir.

Benzer Yazılar

sunnet-mevlit-tesbihi
sunnet-kurabiye-modelleri
sunnette-ne-dagitilir
sunnet-masasi-susleme
sunnet-magnetleri-fiyatlari
Sünnet Şekerleri ve Hediyeleri
Sünnet Şekerleri Örneği
0 cevaplar

Cevapla


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir