Sünnet Çocuğuna Hediye Ne Alınır?

Sünnet çocuğu için sünnetin en güzel taraflarından biri, anne babadan gelecek hediyedir genelde. Dolayısıyla hediye olarak ne seçtiğiniz çok önemli. İşte işinizi kolaylaştıracak hediye önerileri…

akulu-araba

 1.   Akülü Cip: 3-8 yaş arası çocuklara uygun olarak tasarlanmış olan Pilsan’ın Black Thunter akülü cipi saatte 3, 5-7 km hız yapıyor. Cipte darbe önleyici tampon, sökülebilir ön ve arka siperlik, 6 tane sesli müzik kutusu, hareketli ayna ve iki adet motor var. Beyaz ışıklı farları da çok havalı. Sünnet çocuğunuza hediye edeceğiniz güzel hediyelerden biri olup üstelik çocuklarında sevebileceği bir hediye türüdür.

 

 1. sünnet-hediyesi  Uzaktan Kumandalı Araba: Her erkek çocuğu uzaktan kumandalı bir arabası olsun ister. Küçüklüğünde beri erkek çocuklarının arabaya olan sevdası tarif edilemez bir şey. Sünnet çocuğu da 5 yaş ve üzeri ise uzaktan kumandalı araba güzel bir hediye seçeneği olacaktır. Turbo fonksiyonlu Mcmissile marka bu araba, 5 yaş ve üzeri çocuklar için üretilmiştir.

 

oyuncak-robot

 1.   Uzaktan Kumandalı Robot: Uzaktan kumandalı robot da çocuklarınıza hediye edebileceğiniz güzel ve çocuklarınızın beğeneceği harika hediyelerden biridir. Wowee Robosapien, 8 yaş ve üzerindeki çocuklara hediye edebilecek bir oyuncaktır. Bu robot 67 farklı fonksiyonu olan robot; topluyor, atıyor, yürüyor, dans ediyor, Kung Fu yapıyor oldukça eğlenceli ve keyifli bir oyuncaktır.

 

Sony Playstation

 1. Playstation: Sony Playstation 3 500 GB, oyunlar, High Definition Blu –ray disc filmler, müziklere, fotoğrafları ve internette kolay erişim imkanı sağlıyor. Çapraz platform oyun özelliğiyle PlayStation 3 sisteminde çocuklar bir oyun oynamaya başladıklarında, oyunu durdurup, PS Vitada kaldıkları yerden devam edebiliyorlar. Dilerlerse PS Vitada çok oyunculu oyunlara katılabiliyor ve PS3 sistemindeki oyunculara karşı oynayabiliyorlar. Playstation da çocuklarınıza hediye edebileceğiniz keyif alabileceği oyuncaklardan biridir.

 

Star Theatre

 1.   Ev İçin Projektör – Planetaryum: Star Theatre, odanın tavanına yıldızlı bir gökyüzü yansıtan projektör. Çocuklara, yıldızların altında uykuya dalıp gitme olanağı sağlayan 360 derece dönebilen, zaman ayarlı küre projektör; tek yıldızlar, takımyıldızlar ve kuyruklu yıldızları gösteriyor. Projektör, evreni dünyadan görüldüğü gibi görebilmek için iki farklı hareket seçeneğine de sahip. Uzayda neler olup bittiğini öğrenmeye meraklı çocuklar için heyecan verici bir hediye seçeneği olacaktır.

 

Galaxy Tab 3 Kids

 1. Çocuklara Özel Tablet: Çocuklar, teknolojiyle biz yetişkinlerden daha fazla iç içeler. Tablet bilgisayar artık onlar için de olmazsa olmaz neredeyse… Çocuklar için geliştirilen, çocuklara özel eğitim ve güvenlik özelliklerine sahip tablet olan Samsung Galaxy Tab 3 Kids, çocuğunuzun hem öğrenmesi hem de eğlenmesi için iyi bir hediye seçeneği olarak düşünülebilir. Çocukların hoşuna gidebilecek renkli bir tasarımı olan Galaxy Tab 3 Kids, içerisinde çocuklara özel olarak hazırlanmış birçok eğitici uygulama ve oyun içeriyor. Ebeveynlere birçok kontrol, zaman yönetimi ve şifre sunan tablet, teknik olarak 188 x 11.1 x 9.9 mm boyuta, 302 gram ağırlığa, 7-inç 1024 x 600 piksel 170 ppi TFT WSVGA dokunmatik ekrana, 1.3 MP ön ve 3 MP arka kameraya, Wİ-Fİ, Bluetooth 3.0 kablosuz bağlantı özelliklerine, 1.2 GHz çift çekirdekli işlemciye, 8 GB dahili depolama birimine, 4000 mAh li-on bataryaya, 1 GB RAM miktarına ve Android 4.1 işletim sistemine sahip olan bu tablet çocuklarınıza hediye edebileceğiniz güzel bir hediye seçeneğidir.

 

Nikon Coolpix S30

 1.   Fotoğraf Makinesi: Nikon Coolpix S30 kompakt dijital fotoğraf makinesi, çocukların kullanımı için ideal olarak tasarlanmış bir fotoğraf makinesidir. Arka plan müzik ve animasyonu içeren bir slayt gösterisi fonksiyonuna sahip olan makine, 80 cm’e kadar yüksekten düşmeye ve darbeye dayanıklı. Üç metreye kadar su geçirmeyen Coolpix, HD video özelliğine de sahip olan bu fotoğraf makinesi tam çocuklarınıza hediye edebileceğiniz ürünlerden biridir.

 

araba-yaris-pisti

 1. Araba Yarış Pisti: Micro Charger Zaman Pisti, tümsekleri ve virajları ile yarış için yaratılmış tam 4 şeritli bir pist. Oyuncağın içinden 2 adet yarış arabası da çıkıyor. Çocuklar Micro jet arabalarını setin parçası olan fırlatma alanına yerleştiriyor, zaman kuruyor ve düğmeye bastıklarında zamana karşı yarışa başlıyorlar. Zamanı kurmak için sete dahil olan zaman sayacını kurmak gerekiyor.

 

dijital-dreksiyon

 1.   Dijital Direksiyon: Apptoyz Appwheel Dijital Direksiyon, akıllı cihaza yükledikten sonra çocuklara nefes kesen araba yarışları yapmak kalıyor. AppWheel oyun konsolunu hem İphone, İpod hem de Android cihazlarında güvenle kullanmak mümkündür.

 

kol-saati

 1. Kol Saati: Sünnet çocuklarına yaygın olarak saat hediye edilir. Çocuğunuzun saat hediye edilir. Çocuğunuzun saat takmayı seveceğini düşünüyorsanız ona hem şık bir aksesuar hem de zamanı takip edebileceği kaliteli bir saat hediye edebilirsiniz. Deri kayışlı, plastik kasalı ve organik camlı Swatch Susn 402, hem güzel hem de dayanıklı bir hediye saat olabilir.

 

 1.   Çocuk Bisikleti: Her yaştan çocuğu bisikletmutlu edecek bir hediye olan ve çocuğunuzun bir hayli seveceği bisiklet. BTwin 24 Original 3 1986 çocuk bisikleti, 8 – 12 yaş grubu çocuklara uygun olarak tasarlanmıştır. Kolay binmeyi sağlayan alçaltılmış, konforlu ve etkin bir sürüş sağlayan Hi Ten çelik kadro ve maşası, çok işlevli 6 kolu, güçlü çelik V-freni ile doğru bir seçim

 

Sizlere saydığımız bu oyuncaklar ile sizlerde sünnet çocuğuna güzel bir hediyede bulunabilirsiniz.

 

Benzer Yazılar

sunnet-dugunu-dekorasyonu
sunnet-kulodu-fiyatlari
sunnet-straforu
0 cevaplar

Cevapla


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir