sunnet-kulodu

SÜNNET KÜLODU GEREKLİ Mİ ?

Çocukların sünnet sonrasında acısız ve rahat bir şekilde hareket edebilmelerini, daha kolay iyileşmesini sağlayan sünnet külotları sünnet alışverişlerinin olmazsa olmaz ürünlerinde oluyor.

Bir zamanlar çocuklar sünnet olduktan sonra sünnet gömleği giyer, elleriyle önlerini kaldırır ya da sünnet yaraları iyileşene kadar önlerine şapka koyarak gezerlerdi. Bu görüntü size çok uzak geldiyse sünnet külodu ile tanışmışsınız demektir. Çünkü günümüzde artık sünnet çocuklarının rahatlıkla pantolon giymelerini sağlayan, yatarken rahatsız olmalarını engelleyen sünnet külotları kullanılıyor.
Üstelik bu sünnet külotları bebek yaşta sünnet olanlara da hitap ediyor. Bebeğe sünnet külotu giydirildikten sonra üzerine rahatlıkla bez bağlanabiliyor. Bebek idrarını yaparsa, idrar, sünnet külodu üzerindeki havalandırma ve tahliye deliğinden çıkarak beze geçiyor.

sunnet-külotu

Yaralı bölgeyi dış etkenlerden koruyan, hijyenik özelliği sayesinde çocuğun genital organının mikrop kapmasını engelleyen sünnet külotunun önünde bulunan koruyucu kısım möblen malzemesinden, geri kalanı da pamuklu kumaştan üretiliyor.
Sünnet külodunu, internette ya da sünnet kıyafeti satan mağazalardan ortalama 13 TL’ye satın alabilirsiniz. Bu şekilde sünnetten sonra ve sünnet düğününüzde çocuğunuzun rahat hareket etmesini sağlayabilirsiniz.

Benzer Yazılar

sunnet-dugunu-dekorasyonu
sunnet-kulodu-fiyatlari
sunnet-straforu
0 cevaplar

Cevapla


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir